Ferah Emre

 • BODRUM TÜRKBÜKÜ`NDE ÖZEL HAVUZLU KİRALIK SÜPER LÜKS TATİL VİLLASI
 • 55340 m
 • Kiralık veya Satılık ?
  Kiralık
  Açıklama
  VİLLA AYTUĞ / BODRUM /TÜRKBÜKÜ

  “Haftalık kiraya verilir, 10 kişiye kadar konaklayabilirsiniz.”
   
  Huzurlu ve güvenli bir tatil geçirmek ve müstakil bir yaşamı hedefleyenler için ideal olan villa yaz dönemi boyunca haftalık veya aylık kiralanabilir.5 yatak odası ve toplamda 5 tane banyosu bulunan villamızın içerisinde ihtiyacınız olan tüm elektronik ve beyaz eşyalar mevcuttur.
   Villamız zevkli mimarisi ve mükemmel konumu ile öne çıkmaktadır. Oldukça geniş ve ferah alanlara sahip olan 340 m2 likvillamızda toplam 5 yatak odası, konforlu döşenmiş salon harika manzarası ve yüzme havuzu ile müşterilerimizin rahat etmesi için her türlü detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Bahçenizde mangal sefası yaparak ailenizle tüm yılın yorgunluğundan arınabilirsiniz. Sınırsız internet, tivibu, otopark ve geniş veranda evinizdeki lüksü aratmayacak ve kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.
   
  TELEFON: 0531 769 67 40
  TELEFON: 0531 766 18 77
   

   
 • 900 € / Haftalık
 • MUĞLA BODRUM TÜRKBÜKÜ`NDE ÖZE HAVUZLU KİRALIK LÜKS TATİL VİLLASI
 • 33180 m
 • Kiralık veya Satılık ?
  Kiralık
  Açıklama
  VİLLA BURAK/ BODRUM / TÜRKBÜKÜ

  “Haftalık kiraya verilir, 10 kişiye kadar konaklayabilirsiniz.”
   
   Huzurlu ve güvenli bir tatil geçirmek ve müstakil bir yaşamı hedefleyenler için ideal olan villa yaz dönemi boyunca haftalık veya aylık kiralanabilir. 180 m2 kullanım alanına sahip ve 700m2 lik içinde madalina ağaçlarının bulunduğu bir alanda yer almaktadır. 3 yatak odası ve toplamda 3 tane banyosu bulunan villamızın içerisinde ihtiyacınız olan tüm elektronik ve beyaz eşyalar mevcuttur.
    Villamız zevkli mimarisi ve mükemmel konumu ile öne çıkmaktadır. Oldukça geniş ve ferah alanlara sahip olan villamızda toplam 3 yatak odası, konforlu döşenmiş salon ve yüzme havuzu ile müşterilerimizin rahat etmesi için her türlü detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Bahçenizde mangal sefası yaparak ailenizle tüm yılın yorgunluğundan arınabilirsiniz. Sınırsız internet, tivibu, otopark ve geniş veranda evinizdeki lüksü aratmayacak ve kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.
   
  Villa,denize sadece 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. 

  TELEFON: 0531 769 67 40
  TELEFON: 0531 766 18 77

   
 • 900 € / Haftalık
Güvenlik kodunu yenilemek için üzerine tıklayın.